O Blogu

Witam wszystkich moich gości – biegających, pływających, dbających o zdrowie (niekoniecznie swoje). Witam także tych, którzy trafili tu zupełnie przypadkowo i mam nadzieję, że dla Was też coś mam.
Nazywam się Piotr Skóra a firma, którą prowadzę to UbraniadlaBiegacza. Jestem biegaczem – maratończykiem. Biegam dla utrzymania zdrowia i dobrej kondycji. Bieganie mobilizuje mnie i sprawia, że chętniej podejmuję przeróżne wyzwania. Dotychczas ukończyłem 5 maratonów i mam nadzieję, że jeszcze uda mi się ten wynik znacznie poprawić. Mój najlepszy rezultat na dystansie 42 km i 195 metrów to 3 godziny i 25 minut. Ten wynik również mam nadzieję poprawić, choć zdaję sobie sprawę, że nie będzie to łatwe, bo latek szybko przybywa a kondycja już raczej nie rośnie 🙁

Poza bieganiem zajmuję się fotografią (pejzaż, streetphoto, przyroda, dzieci), słucham muzyki (Genesis, Paradise Lost, Marillion, Iron Maiden), dużo czytam (Dickens, Dostojewski, Ruiz Zafon, Grisham, King, Deaver). Lubię dobre kino (przede wszystkim europejskie, ale też Tarrantino, Parker, Lynch).
Kocham zwierzęta – opiekuję się psem i kotem.
W moim skelpe sprzedaję to, co łączy się z moimi licznymi zainteresowaniami. Możesz więc kupić u mnie ubrania i osprzęt do biegania, suplementy diety pomagające zdobyć i utrzymać właściwą wagę ale także skutecznie zwiększające odporność organizmu, wspomagające w walce z wieloma chorobami współczesnymi oraz uzupełniające zawartość posiłków o potrzebne mikroelementy. Równie uważnie dobieram to, czym karmię moich czworonożnych podopiecznych a wyniki moich badań znajdują odzwierciedlenie w karmach, które sprzedaję (w sklepie plecaki sportowe Wałcz ). Gorąco zapraszam wszystkich do zakupów w moich sklepach – zrobię wszystko (w granicach rozsądku), by współpraca ze mną była możliwie przyjemna i bezproblemowa.